ONLINE PROGRAMMA VOOR HONDENEIGENAREN MET EEN BABY (OP KOMST)
Nu tijdelijk 50% korting omdat we op een missie 🤰🐕 zijn!
Nu tijdelijk 50% korting omdat we op een missie 🤰🐕 zijn!
Ik ben benieuwd of jij je als (aanstaande) ouder en hondeneigenaar in het volgende herkent:
Ze willen hun hond voorbereiden op de komst van hun kindje, maar weten niet goed hoe ze dat goed doen.
Toch is het helemaal niet moeilijk als je de juiste informatie krijgt én op tijd begint. Want stel je eens voor:
Hoe zou je dat vinden?
Veel vrouwen vragen zich af hoe ze hun tijd en aandacht tussen hun baby en hun hond moeten verdelen.
Lees hier onder hoe andere met behulp van het programma een goede weg vonden.
“Mijn vriend en ik hebben twee Franse Bulldoggen van beide vijf jaar oud. Het zijn heerlijke honden, al kan het teefje zich soms wat jaloers gedragen.
De reden voor ons om de training te volgen was dat ik wil dat mijn honden straks met zo min mogelijk stress het op komst zijnde kindje in het gezin accepteren en dat we onze honden daarin zo goed mogelijk begeleiden! Ik denk wel kennis van honden te hebben, maar ik vind het toch fijn om hierin bevestigd te worden.
Aan de hand van de opdrachten hebben we geoefend hoe het zou zijn als onze honden voor de eerste keer ons kindje zien. We hebben ontdekt wat handig is en wat niet.
De training zorgt ervoor dat je zo’n ontmoeting echt in scene zet waardoor ik nu nergens meer over na hoef te denken. Cindy kauwt het onderwerp echt helemaal uit en dat bedoel ik positief.
Mijn vriend en ik zitten altijd al sterk op een lijn, maar we vullen elkaar nu nog meer aan. Voor mij is de training 100% geslaagd, ik was misschien zoekende, maar nu echt niet meer.”
“Ik heb deze training gevolgd omdat omdat ik wil dat het vanaf de allereerste ontmoeting goed gaat. Ik ben er achter gekomen dat ik me geen zorgen hoef te maken over onze hond Bink.
Ondanks dat hij twee keer een kindje licht heeft gebeten in de onderarm, begrijp ik nu heel goed dat dit kwam omdat hij zich bedreigd voelde.
Ik wilde de signalen kunnen herkennen op de momenten waarop ik in moet grijpen en dat kan ik nu! En dat geeft zoveel vertrouwen.
Vanaf les één. heb ik de training met mijn vriend gedaan. Hij wilde er meer over weten en hij vroeg iedere week of er al een nieuwe training binnen was. Je krijgt dus iedere week een training. Ik vind dat een mooie frequentie, dan weet je waar je aan toe bent.
Toen wij de eerste les volgden, waren er nog zoveel meer dingen die wij wilden weten; we hadden nog zoveel vragen. Maar dan krijg je les twee, ,drie én vier en dan valt alles op zijn plaats. Ik heb echt een switch gemaakt in het denken van ‘wat wil ik niet’ naar ‘ wat wil ik WEL’.
Wil jij in jezelf, je baby én in je hond investeren?
In deze speciale les leer je van een dierenarts fabels en waarheden over de volgende onderwerpen:
Mocht je toch merken dat mijn online programma niet aansluit bij wat jij nodig hebt, dan kun je dit bij me aangeven binnen 7 dagen en dan krijg je het aankoopbedrag zonder vragen weer terug.
Je loopt dus geen enkel risico.
Vanaf vandaag kun jij direct met je programma van start, of op een later moment naar keuze.
Jouw ontwikkeling (en agenda) staan namelijk voorop en daarom hebben we het zo ingericht dat je ook later mag beginnen als dat je beter uitkomt.
Simpelweg omdat we je gunnen dat je er zoveel mogelijk uithaalt en jij het best kunt bepalen wanneer je inspiratie en tijd hebt.
Zolang je maar binnen nu en 6 maanden start!
De investeringprijs voor dit online programma bedraagt normaal gesproken 300 euro.(incl. btw).
Maar… dit zijn niet de prijzen die je nu betaalt. Lees maar even verder…
We geven nu tijdelijk 50% korting!
Waarom doen we dat? Omdat we een missie hebben!!
Wij willen heel graag op een toegankelijke manier onze ervaring en kennis met je delen, zodat jouw hond en jouw kindje vanaf de start veilig en gelukkig zijn. En dat jij van hen allebei geniet.
We willen je inspireren om echt tijdens de zwangerschap aan de slag te gaan, en we vinden dat super wanneer je dat samen met ons doet.
Want samen kunnen we het hoge aantal bijtincidenten naar kinderen omlaag brengen. En als we daarin voor jou iets kunnen betekenen, dan draagt dat ook weer bij aan onze missie.
Enthousiast? Doe dan nu je voordeel met deze aanbieding.
De huidige korting wordt automatisch berekend en zichtbaar op het moment dat je op een knop klikt.
Dus voor net iets minder dan 150 euro krijg je nu toegang voor 6 maanden!
Klik op de button, plaat je bestelling en de huidige voordeelprijs wordt automatisch berekend en zichtbaar op het moment dat je op een knop klikt.
Daarna kom je in het betalingsscherm. Alle prijzen zijn inclusief btw.
Binnen enkele minuten ontvang je de toegangslink die je kunt inzetten wanneer je wil.
Je bepaalt zelf wanneer je start, zolang het maar binnen 6 maanden is.
Heel veel plezier!
Alles wat je in dit programma leert is ook bruikbaar voor andere kinderen die misschien nog gaan komen. Je kunt alles wat je leert zelfs een hondenleven lang toepassen.
Dit online programma opent je ogen voor alles wat je wil van je hond en in je gezin. Ik vind het geweldig als je deze kans pakt en je aanmeldt. Ik spreek je graag.
Dierbare groet,
Cindy
Mocht je twijfelen of het online programma echt iets voor je is, neem dan eerst contact met me op.
Je kunt dit het beste doen door je hieronder aan te melden voor contact.
Ik neem dan snel contact met je op per e-mail.
Ook als je een andere vraag hebt over kind en hond nodig ik je van harte uit me een bericht te sturen.
Ik was in verwachting van ons 1-ste kindje en we hebben een Stafford Juma (5 jaar) waar we dol op zijn. Ik wilde meer weten over hond en kind. Ik kocht verschillende boeken, maar ik miste praktische tips en oefeningen.
Ik kocht het online programma, juist boordevol oefeningen en video’s. Door het programma met mijn vriend te volgen heb ik meer zelfvertrouwen gekregen.
Eerlijk is eerlijk, ik begon vooral aan dit online programma van Cindy omdat mijn vrouw dat heel graag wilde. Maar ik moest mijn mening al snel bijstellen. Er komt veel kijken bij een 1-ste kindje, veel meer dan ik me in eerste instantie had voorgesteld.
Dat vond ik het eerst grote pluspunt aan het programma, er gaat een wereld voor je open als aanstaande papa en als hondeneigenaar.
Sommige punten lijken misschien enorme open deuren, maar ik weet zeker dat ons hier in huis enorm heeft geholpen om een eenheid te vormen, een plan te smeden en samen aan de slag te gaan. Ik heb nu absoluut het gevoel dat we er klaar voor zijn.
Ik volgde de tips uit het online programma en ze hebben echt enorm geholpen.
Onze Boxer Noa en dochter gaan nu super met elkaar om.
Je vraagt je wellicht af:
‘wat kan er nu gebeuren tussen mijn hond en mijn baby. Mijn baby ligt bij mij, in een bedje of in een maxi cosi. Eigenlijk hebben hond en baby toch nog helemaal geen contact?”
Het klopt maar kinderen en honden zijn net magneten. Je hond zal reageren bij geluidjes, bij nieuwe geuren en op onderzoek uitgaan.
Je baby is compleet afhankelijk van jou en jij bepaalt in feite alles. Het contact tussen hond en kind wordt alleen maar uitdagender wanneer je kindje om zich heen gaat graaien, tijgeren, kruipen, lopen etc.
Als jij als eigenaar weet hoe je jouw hond moet aansturen, zorg je ervoor dat je hond en je kind voor altijd een voorsprong hebben!